* INFOMA REALITY     * KONTAKT     O NÁS     KARIÉRA     DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE     UŽITOČNÉ LINKY     NA STIAHNUTIE     GDPR     DODÁVATELIA PRE STAVEBNÍCTVO   RSS RSS

INFOMA REALITY

 
 

Chata pri priehrade a lese – výhodné reality - rezervované

Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Suchá nad Parnou
Ulica: Nové Vinohrady
Cena: 49 900 €
Typ reality: DOM - Chata
Transakcia: Predaj
Počet zobrazení: Dnes: 2 Celkom: 656
 
Konštrukcia bytového domu:
Tehla
Rozloha pozemku:435 m²
Úžitková plocha:100 m²
Zastavaná plocha:60 m²
Počet obytných miestností:2
Stav strechy:Nevyžaduje opravu
Typ strechy:
Sedlová
Príslušenstvo:
Pivnica
Terasa
Občianská vybavenosť:
Škola
Škôlka
Potraviny
Zdravotné zariadenie
Zastávka autobusu
Detské ihrisko
Vybavenie kuchyne:
Sporák
Chladnička
Kuchynská linka:
Drevotrieska
Spôsob kúrenia:
Vlastné
Televízne rozvody:Áno

Ing. Milan Nehaj

Tel.: 0905 619 295
E-mail: infoma@infoma.sk
Pobočka: Bratislava
Publikované: 19. 11. 2019 16:24
Upravované: 18. 2. 2020 12:04
 
 
 
 
 
 
 

Popis nehnuteľnosti: Ponúkam na predaj krásnu murovanú trojpodlažnú chatu nachádzajúcu sa približne 200 metrov od blízkeho lesa(hája) a približne 100 metrov od priehrady v chatovej oblasti obce Suchá nad Parnou.
Chata pozostáva z troch obytných miestností a príslušenstva. Na prízemí je denná časť pozostávajúca z kuchyne a kúpeľne s WC, na poschodí predelená spálňa a v suteréne sa nachádza pivnica a vináreň. Celková výmera pozemku je 435 m², z toho zastavaná plocha 60 m² + terasa 6 m² . Úžitková plocha je 100 m². V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vinič ..... Terasa má rozmery 2x4,5m a na drevenom skelete je laminátová krytina.

Chata je zásobovaná úžitkovou vodou z vlastnej kopanej studne. Domová vodáreň je umiestnená v suteréne. Vnútorný rozvod je prevedený z rúr oceľových pozinkovaných. Teplá úžitková voda je pripravovaná v elektrickom bojleri o obsahu 60 1. Rozvod vody má z bezpečnostných dôvodov vypúšťací ventil pre zimné obdobie, kedy je chata málo využívaná.
Odvod splaškových vôd je zvedený potrubím z PVC do vlastnej žumpy.
Prízemie i podkrovie je vykurované krbom v prízemí. Stúpajúci teplý vzduch cez schodiskový priestor zabezpečí vykúrenie i v podkroví.
Pre účely varenia sa využíva plynové palivo propán-bután z tlakových bômb. Plynová bomba je umiestnená v skrinke na fasáde chaty.
Chata je napojená na káblový rozvod el. energie z rozvádzača RIS umiestneného v oplotení protiľahlej parcele. Napojenie je realizované zemnou káblovou prípojkou CYKY z RIS do skrinky HDI na fasáde objektu. Elektromerový rozvádzač je umiestnený na zádverí chodby spoločne s domovým rozvádzačom. Chata je napojená na elektrinu 220 aj 380V
Pozemok je oplotený drôteným pletivom na oceľové stĺpiky kotvené do betónových pätiek. Vstupná brána je oceľová dvojkrídlová pre vstup autom. Za bránou je upravená plocha pre parkovanie osobného automobilu.
Užívateľské hodnoty rekreačnej chaty spĺňajú požiadavky aj náročného užívateľa pre letné obdobie.
Prístupová cesta je asfaltová.
Cena: 49 900,-€

Cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletný právny a poradenský servis realitnej kancelárie INFOMAREALITY a poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho. V prípade využitia nášho finančného poradcu máte znalecký posudok zdarma


Pre viac informácií som Vám k dispozícii!

Ing. Milan Nehaj

tel.: 02 4342 15 31
mobil: 0905 619 295
e-mail: infoma@infoma.sk

Popis lokality: Viete, že v Suchej nad Parnou začína podnebie podobné podnebiu vo Vyšných Hágoch. Vďaka skvelému vzduchu bola v Suchej nad Parnou aj liečebňa na respiračné ochorenia.

Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste vyplniť formulár.

Po odoslaní formulára našim maklérom je väčšia pravdepodobnosť, že bude vaša požiadavka úspešne zrealizovaná.

security code