* INFOMA REALITY     * KONTAKT     O NÁS     KARIÉRA     DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE     UŽITOČNÉ LINKY     NA STIAHNUTIE     GDPR     DODÁVATELIA PRE STAVEBNÍCTVO   RSS RSS

INFOMA REALITY

 
 

Predávame rekreačnú chatu v Hornej Marikovej

Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: 01803 Horná Mariková
Ulica: Horná Mariková
Cena: 71 000 €
Typ reality: DOM - Chata
Transakcia: Predaj
Počet zobrazení: Dnes: 1 Celkom: 976
 
Rozloha pozemku:983 m²
Úžitková plocha:100 m²
Občianská vybavenosť:
Potraviny
Zastávka autobusu
Televízne rozvody:Áno
Vstavané skrine:
Nie

Anna Maňáková

Tel.: 0905 458 926
E-mail: anna.manakova@infomareality.sk
Pobočka: Považská Bystrica
Publikované: 26. 6. 2018 0:58
Upravované: 7. 2. 2019 21:21
 
 
 
 
 
 
 

Popis nehnuteľnosti: Predávame rekreačnú chatu, v romantickom prostredí Hornej Marikovej pri Považskej Bystrici, ktorá je vhodná pre ľudí, ktorí majú radi krásnu a čistú prírodu, kľud a ticho. Je vhodná na rekreačné oddychové účely, ako i za účelom prenajímania-zárobková činnosť, umiestnená je v krásnej prírode, s nádherným výhľadom na krásnu prírodu. Rozloha pozemku 983 m², obytná plocha 100 m². Prístupová cesta je celoročne dobrá, okrem zimného obdobia, keď sú snehové kalamity, tak je horšie prístupná. Okolie chaty je pozemok rovinatý a svahovitý, vysadený ovocnými stromami. Pozemok rekreačnej chaty je oplotený. Chata je dvojpodlažná, je vybavená: na I. podlaží: kuchynkou(plynovým sporákom na propan butan, chladničkou), obývacou izbou s teplovodným krbom, krbovými kachľami, na pevné palivo, spálňou, kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC, chodbička, veranda a veľmi pekná letná terasa, s výhľadom na prírodu. Na II. podlaží, kde je východ drevenými schodmi, je chodbička a dve izby. Podlahy sú dlážkovica, drevo a dlažba. Voda je v chate zo studne(pitná) so samospádom. Odpad je riešený septikom-trativodom. WC je vonku suché. Na pozemku je dreváreň, hospodárska budova na pevnom základe, pivnica v zemi na zemiaky a ovocie. Zariadenie v chate je v cene nehnuteľnosti. Strecha je sedlová pokrytá pozinkovaným plechom, chata je celodrevená, okrem časti ako je komín a krb, kde je vymurovaná.. Vykurovanie je riešené krbovými kachľami, teplovodným krbom a elektrickými platňami. V chate je zavedený telefón-pevná linka a TV SkyLink.
Voľný čas: Okolitý horský terén je ako stvorený pre tých, ktorí radi aktívne oddychujú v každej ročnej dobe. Turistika, cykloturistika, zberanie lesných plodov huby hneď nad chatou, čučoriedky. Využitie turistické trasy smer Čertov), alebo vybudované cyklotrasy po hrebeni Javorníkov. Pre milovníkov hubárčenia sú tu nepreberné možnosti naplnenia svojej záľuby.Cena nehnuteľnosti, 71 000,-€ zahŕňa kompletný právny a poradenský servis realitnej kancelárie INFOMAREALITY, správne, notárske a katastrálne poplatky ako aj poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho.
0627-top 1707-infoma

Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste vyplniť formulár.

Po odoslaní formulára našim maklérom je väčšia pravdepodobnosť, že bude vaša požiadavka úspešne zrealizovaná.

security code