* INFOMA REALITY     * KONTAKT     O NÁS     KARIÉRA     DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE     UŽITOČNÉ LINKY     NA STIAHNUTIE     GDPR     DODÁVATELIA PRE STAVEBNÍCTVO   RSS RSS

INFOMA REALITY

 
 

Predávame rekreačnú chatu, Cerov pri Púchove

Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Púchov
Obec: 02001 Púchov
Ulica: Cerov
Cena: 79 000 €
Typ reality: DOM - Chata
Transakcia: Predaj
Počet zobrazení: Dnes: 2 Celkom: 263
 

Anna Maňáková

Tel.: 0905 458 926
E-mail: anna.manakova@infomareality.sk
Pobočka: Považská Bystrica
Publikované: 27. 10. 2019 19:30
Upravované: 27. 10. 2019 19:37
 
 
 
 

Popis nehnuteľnosti: Exkluzívne iba u nás Predávame rekreačnú chatu, v romantickom prostredí Cerov pri Púchove, ktorá je vhodná pre ľudí, ktorí majú radi krásnu a čistú prírodu, kľud a ticho. Je vhodná na rekreačné oddychové účely, ako i za účelom prenajímania-zárobková činnosť, umiestnená je v krásnej prírode, s nádherným výhľadom na krásnu prírodu a Nimnickú priehradu. Táto chata v minulosti bola oddychovou záležitosťou slovenského herca pána Jozefa Krónera, ktorý hral vo filme „KUBO“. Rozloha pozemku 879 m², obytná plocha 100 m². Prístupová cesta je celoročne dobrá, okrem zimného obdobia, keď sú snehové kalamity, tak je horšie prístupná. Okolie chaty je pozemok rovinatý a mierne svahovitý. Pozemok rekreačnej chaty je oplotený. Chata je dvojpodlažná, je vybavená: na I. podlaží: kuchynkou(plynovým sporákom na propan butan, chladničkou), obývacou izbou, krbovými kachľami, na pevné palivo, kúpeľňou so sprchovacím kútom, vaňou a WC, chodbička, veranda a veľmi pekná letná terasa, s výhľadom na prírodu. Na II. podlaží, kde je východ drevenými schodmi, je chodbička a jedna veľká izba na spanie. Podlahy sú dlážkovica, drevo a dlažba. Voda je v chate zo studne(pitná) so samospádom a domácou vodárničkou. Odpad je riešený septikom. Celá chata je podpivničená s garážou. Zariadenie v chate je v cene nehnuteľnosti. Strecha je sedlová pokrytá pozinkovaným plechom, chata je celodrevená, okrem časti ako je komín, krb a pivnica, kde je vymurovaná.. Vykurovanie je riešené krbovými kachľami.
Voľný čas: Okolitý horský terén je ako stvorený pre tých, ktorí radi aktívne oddychujú v každej ročnej dobe. Turistika, cykloturistika, zberanie lesných plodov huby hneď nad chatou, čučoriedky. Využitie turistické trasy, alebo vybudované cyklotrasy. Pre milovníkov rybolovu(v blízkosti Priehrada Nimnica), hubárčenia sú tu nepreberné možnosti naplnenia svojej záľuby. Cena nehnuteľnosti, 79.000,-€ zahŕňa kompletný právny a poradenský servis realitnej kancelárie INFOMAREALITY, správne, notárske a katastrálne poplatky ako aj poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho.
0645-top 1782-infoma

Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste vyplniť formulár.

Po odoslaní formulára našim maklérom je väčšia pravdepodobnosť, že bude vaša požiadavka úspešne zrealizovaná.

security code