* INFOMA REALITY     * KONTAKT     O NÁS     KARIÉRA     DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE     UŽITOČNÉ LINKY     NA STIAHNUTIE     GDPR     DODÁVATELIA PRE STAVEBNÍCTVO   RSS RSS

INFOMA REALITY

 
 

Predáme rodinný dom v Dolnej Marikovej znížená cena!!!

Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: 01802 Dolná Mariková
Ulica: Dolná Mariková
Cena: 78 500 €
Typ reality: DOM - Rodinný dom
Transakcia: Predaj
Počet zobrazení: Dnes: 1 Celkom: 559
 
Občianská vybavenosť:
Škola
Škôlka
Potraviny
Zastávka autobusu
Detské ihrisko
Obchodné centrum

Anna Maňáková

Tel.: 0905 458 926
E-mail: anna.manakova@infomareality.sk
Pobočka: Považská Bystrica
Publikované: 2. 10. 2018 0:30
Upravované: 5. 8. 2019 22:36
 
 
 
 

Popis nehnuteľnosti: Predáme rodinný dom(chalupu, chatu) s pekným pozemkom v obci Dolná Mariková, okres Považská Bystrica, ktorý je vhodný na celoročné bývanie, na chalupárčenie, ako i na podnikanie formovou prenajímania. Rodinný dom je posadený v centre dediny. Zastavaná plocha je 150 m², obytná plocha je 120 m², rozloha pozemku 727 m². Dom je murovaný z tehly, strecha je sedlová, pokrytá pozinkovaným plechom, okná sú plastové so žalúziami. Rodinný dom pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, špajze, verandy, letnej terasy a kúpeľne s WC, je tu možnosť vlastnej realizácie(prestavby) nového majiteľa rodinného domu. Podlahy sú z dlažby, plávajúce a dlážkovica. Voda je vedená z rezervára, samospádom. Odpad je riešený do vlastného septiku. Vykurovanie je riešené formou kotla na pevné palivo. Dom je z časti podpivničený. K domu je prístavba, kde je letná kuchyňa a hosťovská izba. Na pozemku je hospodárska budova a garáž. Pozemok rodinného domu je oplotený, rodinný dom je k dispozícii ihneď.
Cena nehnuteľnosti zahŕňa kompletný právny a poradenský servis realitnej kancelárie INFOMAREALITY, správne, notárske a katastrálne poplatky ako aj poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho. S cenou sa dá ešte hýbať.
1720-infoma
0632-top

Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste vyplniť formulár.

Po odoslaní formulára našim maklérom je väčšia pravdepodobnosť, že bude vaša požiadavka úspešne zrealizovaná.

security code