* INFOMA REALITY     * KONTAKT     O NÁS     KARIÉRA     DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE     UŽITOČNÉ LINKY     NA STIAHNUTIE     GDPR     DODÁVATELIA PRE STAVEBNÍCTVO   RSS RSS

INFOMA REALITY

 
 

Predávame rekreačnú chatu, v romantickom prostredí Papradna

Kraj: Trenčiansky kraj
Okres: Považská Bystrica
Obec: 01813 Papradno
Ulica: Papradno
Cena: 47 000 €
Typ reality: DOM - Chata
Transakcia: Predaj
Počet zobrazení: Dnes: 1 Celkom: 941
 
Konštrukcia bytového domu:
Iné
Kváder
Zateplenie bytového domu:Nie
Mesačné náklady:10 €
Rozloha pozemku:30 m²
Plocha nehnuteľnosti:30 m²
Úžitková plocha:77,28 m²
Zastavaná plocha:30 m²
Počet obytných miestností:3
Počet priestorov:
Bytov: 1
Izieb: 3
Bytových jednotiek: 1
Podlaží: 3
WC: 1
Stav strechy:Nevyžaduje opravu
Typ strechy:
Sedlová
Pozinkovaný plech
Príslušenstvo:
Balkón
Krb
Vybavenie kuchyne:
Špajza
Sporák
Okná:
Drevené zdvojené, alebo dvojité
Rozvody vody materiál:
Pozinkované
Schody:Drevo
Spôsob kúrenia:
Vlastné
Steny v obytných miestnostiach:
Omietka jemná
Televízne rozvody:Nie
Vstavané skrine:
Nie
Zdroj tepla:
Drevo
Zdroj vody:
Vlastná studňa

Anna Maňáková

Tel.: 0905 458 926
E-mail: anna.manakova@infomareality.sk
Pobočka: Považská Bystrica
Publikované: 24. 8. 2018 23:10
Upravované: 7. 2. 2019 21:21
 
 
 
 
 
 
 

Popis nehnuteľnosti: Predávame rekreačnú chatu, v romantickom prostredí Papradna pri Považskej Bystrici, ktorá je vhodná pre ľudí, ktorí majú radi krásnu a čistú prírodu, kľud a ticho. Je vhodná na rekreačné oddychové účely, ako i za účelom prenajímania-zárobková činnosť, umiestnená je v krásnej prírode, s nádherným výhľadom na krásnu prírodu. Rozloha pozemku 30 m², obytná plocha 77,28 m². Prístupová cesta je celoročne prístupná(aj osobný automobil), okrem zimného obdobia, keď sú snehové kalamity, tak je horšie prístupná. Okolie chaty je pozemok rovinatý a svahovitý, vysadený okrasnými drevinami a kvetmi. Chata je dvojpodlažná, je vybavená: na Prízemí: veľkou kuchyňou, s murovaným sporákom, kde sa dá piecť aj chlieb a špajzou. Na I. podlaží, kde je východ drevenými schodmi, je veľká obývacia izba s teplovodným krbom, ktorý vykuruje pomocou radiátorov celú chatu. Z tejto miestnosti je východ na pekný balkón s výhľadom na prírodu. Na II. Podlaží je: veľká spálňa, s balkónom. V tejto miestnosti sú padacie schody so vstupom do podkrovia, ktoré je zateplené, je tam dlážkovica, a je tam možné spať. Podlahy sú dlážkovica, drevo a dlažba. Voda je v chate zo studne(pitná) so samospádom. WC je vonku suché. Pri chate je dreváreň. Zariadenie v chate je v cene nehnuteľnosti. Strecha je sedlová pokrytá pozinkovaným plechom(ošetrená), chata je murovaná.
Voľný čas: Okolitý horský terén je ako stvorený pre tých, ktorí radi aktívne oddychujú v každej ročnej dobe. Turistika, cykloturistika, zberanie lesných plodov huby hneď nad chatou, čučoriedky. Využitie turistické trasy, alebo vybudované cyklotrasy po hrebeni Javorníkov. Pre milovníkov hubárčenia sú tu nepreberné možnosti naplnenia svojej záľuby. Cena nehnuteľnosti, 47.000,-€ zahŕňa kompletný právny a poradenský servis realitnej kancelárie INFOMAREALITY, správne, notárske a katastrálne poplatky ako aj poradenstvo pri zabezpečení hypotekárneho úveru za najvýhodnejších podmienok pre kupujúceho.
0630-top 1716-infoma

Nenašli ste čo ste hľadali? Skúste vyplniť formulár.

Po odoslaní formulára našim maklérom je väčšia pravdepodobnosť, že bude vaša požiadavka úspešne zrealizovaná.

security code